Kontaktujte nás
RENGL, s.r.o. Liberec - sídlo společnosti
Zákopnická 354/11, 460 14 Liberec
+420 485 110 298 / +420 485 110 896
info@rengl.cz
ON-LINE CENOVÁ KALKULACE
Krok 1/2 - výběr místa, kde se nacházíte nebo kde budete předávat plakátyNaše služby

Realizujeme výlep plakátů a plakátovací kampaně s veškerým souvisejícím servisem na plakátovacích plochách prakticky po celé České republice a na Slovensku. Provozujeme největší vlastní síť 3.500 plakátovacích ploch ve 113 městech. Plakáty ve formátech od A4 do A0 a po dohodě i případné atypické formáty vylepujeme na plakátovací plochy na zákazníkem stanovenou dobu. Ceny se počítají po dnech. Zajistíme nejen kvalitní výlep vašich plakátů, ale také jejich průběžnou údržbu po celou objednanou dobu trvání kampaně. Z každého výlepu pořizujeme ukázkovou fotodokumentaci, která je k dispozici pro Vaši kontrolu.

Pro Vaše pohodlí zajistíme i tisk, přepravu a následný výlep plakátů. Zašlete nám tisková data, my se postaráme o tisk plakátů, jejich dopravu kamkoliv v ČR nebo SR a následný výlep podle Vašeho zadání. Pro případ Vašeho vlastního tisku plakátů doporučujeme gramáž papíru v rozmezí 90-120 g/m2. Současně nedoporučujeme žádné speciální povrchové úpravy plakátů, například laminaci.

Kolem každé plakátovací plochy projdou každý den stovky a ve větších městech tisíce lidí. Plakáty fungují a jsou vidět! Plakáty jsou určeny pěším, nikoliv posádkám aut. Plakátovací plochy jsou umístěny v centrech měst, v pěších zónách, u zastávek MHD, u sportovních areálů, škol, továren a obchodních center. Většině z nás slouží plakátovací plochy k získávání informací o kulturním, sportovním a dalším společenském dění ve městě, kraji i celé zemi. Kombinace těchto zajímavých informací s Vaším plakátem zvýší jeho sledovanost.

Plakáty vylepujeme standardně vždy v neděli, někde i ve středu. Uzávěrka příjmu plakátů je v pátek ve 12:00, pokud plakáty přepravujeme do jiného města, pak už ve středu ve 12:00. Plakáty od Vás rádi přijmeme v kterémkoliv sběrném místě, kde s Vámi obsluha sepíše objednávku a přijme platbu. Kampaň může trvat libovolně dlouho - týden, deset dní i měsíc, vždy však do data konání akce nebo do předcházejícího výlepového dne. Všechny vylepené plakáty po celou objednanou dobu trvání pravidelně kontrolujeme a poškozené opravujeme. Vylepené plakáty fotíme, namátková fotodokumentace je dostupná on-line. Plakáty lze vylepit v jednom městě, ale i v jeho okolí, na vesnicích nebo v celém kraji. Vyberte si území jakéhokoliv rozsahu a my vám připravíme podrobný plán kampaně včetně cenové kalkulace.
PROFIL SPOLEČNOSTI RENGL

My ve společnosti RENGL víme, že ve skutečnosti nepotřebujete jen vylepit plakáty. Víme, že potřebujete přilákat návštěvníky na akce, které pořádáte a prodat produkty, které nabízíte. Tomu přizpůsobujeme naši práci a rádi budeme pracovat také pro Vás. Každý si Vás všimne!

RENGL je největší celoplošná síť plakátovacích ploch umístěných na území uvnitř českých a slovenských měst. Plakátovacím plochám jsme dali novou podobu jak z hlediska designu a lokalit, tak po stránce fungování a servisu. Naše plakátovací plochy stojí u zastávek MHD, na sídlištích, u obchodních domů i na lázeňských promenádách. Zabýváme se realizací plakátovacích kampaní, tiskem a výlepem plakátů. O přípravu a kontrolu Vaší plakátovací kampaně se profesionálně postará dvacetičlenný tým lidí na pobočkách společnosti. Výlep plakátů i jejich údržbu potom v terénu zabezpečuje více než 170 proškolených pracovníků nejméně jednou až dvakrát týdně.

Mezi naše zákazníky patří nejen pořadatelé kulturních, sportovních a společenských akcí, ale také reklamní a mediální agentury, obchodní řetězce, banky nebo rádia. Jsme hrdým partnerem řady významných kulturních organizací a sportovních týmů, podporujeme i malé lokální neziskové projekty.